Вітчизняна кухня таїть в собі чимало цікавих рецептів млинців. Млинці – одна з найулюбленіших народом кулінарних «родзинок». Обожнюють це блюдо і дорослі, і малеча. Млинці печуть різні: на яйцях, з крохмалем, без борошна, з цибулею, з какао. У нас в меню будуть млинці без молока. Рецепт їх приготування досить простий. Та й гаманець господині особливої шкоди від покупки потрібних інгредієнтів не відчує. Добре й те, що подужати приготування цього шедевра може будь-який початківець кулінар. Головне – прочитати рецепт і трохи «поворожити» на кухні з інгредієнтами.
Млинці без молока
Не секрет, що гарячі ароматні млинці найбільш затребувані в холодні місяці. А Масляну без цієї випічки уявити просто неможливо. Господині в це свято здавна готували значну кількість млинців, щоб пригостити ними сусідів і рідню. Дізнавшись, як приготувати млинці на воді (з використанням яєць), ви завжди зможете порадувати домочадців смачною випічкою. Млинці на воді гарні із солодким чаєм, а також це відмінна основа для фаршированих млинців, кишеньок і мішечків. Нейтральний смак дозволить використовувати як солодку, так і несолодке начинку.
Після нескладного «чаклунства» на кухні ви побачите, що тонкі млинці на воді вийшли чудово смачними. На додаток до них можна використовувати сметану, йогурт, рідкий шоколад, солодкий сироп або гострий соус – то, що вам найбільше подобається.
Що стосується начинки для млинців – вона може бути, навіть дуже. Нафарширувати тонкі млинці можна смаженими грибами, капустою, сиром або курячим фаршем. У ваших силах створити справжню «палітру» млинців з декількома видами начинки. Ваші домочадці неодмінно оцінять!
Ще одне корисне застосування балонів – зробити з них домашній напівфабрикат. З цією метою фаршировані млинці поміщаються в морозильну камеру. Щоб їх розігріти, вам знадобиться всього кілька хвилин. Як бачимо, приготування млинців – особливе мистецтво, яке надає величезний простір фантазії.
рецепт млинців без молока
Складові:
- півтори склянки борошна (склянка об’ємом двісті мілілітрів);
- п’ятсот мілілітрів води (теплою);
- три курячих яйця;
- пару ложок (їдалень) рослинного масла;
- харчова сода. Вам знадобиться не більше третини чайної ложки;
- для гасіння соди – лимонний сік або оцет;
- цукор і сіль додаєте за власним бажанням;
- якщо млинці будуть солодкими – не завадить грам ваніліну.
Процес приготування:
У підготовлену чашу потрібно вбити яйця, додати сіль і цукор. За допомогою віночка розтерти рідку масу. Вливаємо в чашу теплу воду. Наступна на черзі – пшеничне борошно. Її додають потроху, щоб тісто було без грудочок. Ну і, зрозуміло, потрібно попрацювати віночком.
Якщо у вас «в проекті» солодкі млинці – пора всипати ванілін. В кінці в млинцеве тісто додаються гашене сода і масло. Тісто гарненько перемішується.
Підготовлена сковорідка змащується маслом. Досвідчені господині так роблять лише в перший підхід, далі обходяться без зазначеної процедури. Посуд має добре нагрітися, і лише потім в неї потрапляє млинцеве тісто. Наливати його потрібно ополоником в центр сковорідки. Потім слід круговими рухами нахиляти сковороду в різні боки. Таким чином, тісто рівномірно «розповзеться» по дну гарячої посуду.
Блін смажиться до появи красивого рівномірного кольору. Потім його обережно перевертаємо і смажимо ще деякий час. Складати смажені млинці на дощечку або велику тарілку найзручніше стопкою (один поверх іншого). Деякі господині люблять класти маленькі шматочки вершкового масла між млинцями.
Тонкі рум’яні млинці стануть прикрасою будь-якого свята – ви можете легко переконатися в цьому!