Аджика без варіння



Аджика на зиму – це універсальна низькокалорійна приправа. Батьківщиною соусу є Кавказ. Класичний рецепт аджики – це червоний стручковий гострий перець, волоські горіхи, часник, сіль і спеції. Вона виходить гостра і ароматна, здатна збагатити смак м’ясних страв, добре поєднується з пастою. Здатна налагодити травний процес, прискорити метаболізм. Поліпшити кровообіг, діяльність серця, зняти набряки, знизити рівень холестерину і наситити клітини киснем.

Аджика без варіння на зиму

Аджика на зиму

аджика рецепт

Дана аджика без помідорів, з часником. Любителям насиченого смаку, як то кажуть, «з перчинкою», можна порадити додавати насіння перцю в аджику.

Порада: щоб аджика вийшла не дуже гострою, можна частину гіркого перцю замінити солодким болгарським.

З цієї кількості виходить 3 баночки, як на фото.

Складові:

Інгредієнти для аджики

  • 2 кг гострого перцю (червоного);
  • 6 головок часнику;
  • 1

  • ,5 ст. л. солі;
  • 2 ч. Л. хмелі-сунелі.

Процес приготування:

У стручків червоного перцю обрізати плодоніжки. При чищенні краще користуватися рукавичками, інакше цей овоч може обпалити руки.

Аджика з перцю

За допомогою блендера подрібнити перець до пастоподібного стану. При використанні м’ясорубки потрібно подрібнювати перець кілька разів.

Аджика без варіння

Ядра волоських горіхів очистити від шкаралупи, а часник від лушпиння. Подрібнити інгредієнти в блендері.

Отримані інгредієнти перемістити в глибоку ємність. Додати сіль, спеції. За бажанням можна додати попередньо подрібнену свіжу зелень: кріп і кинзу.

Аджика з часником

Ретельно перемішати всі підготовлені компоненти до однорідної консистенції. Розкласти по банках, закрити кришкою. Ми залишаємо настоятися кілька днів в прохолодному місці.

Аджика рецепт

Зберігається сира аджика в холодильнику.

Автор рецепта і фото: Пелевіна Світлана Сергіївна

Смачного!