Хто хоча б раз в житті не їв юшку? Цей густий, наваристий суп з великою кількістю риби одним дуже подобається, інші ж категорично від нього відмовляються. Тому юшку по праву можна назвати стравою на любителя. Інша справа – рибна юшка. У ній, навпаки, головна складова – це бульйон. Риби в юшку кладеться не так багато, для легкого смаку. Не останнє місце в цьому супі займають овочі, нарізані крупно, і спеції, якими потрібно добре приправити бульйон. Пропонуємо вам рибний суп з горбуші з овочами.
Рибний суп з горбуші
Найкраще готувати рибну юшку невеликими порціями, так як найсмачніше будь рибні супи бувають саме свіжими. Рибу для юшки, в принципі, можна взяти на свій смак, ми ж пропонуємо приготувати її з горбуші. Ця червона риба хороша тим, що в ній мало кісток, вона не розварюється і коштує відносно недорого.
Ще при приготуванні рибного супу не забудьте про зелень, без неї смак страви буде вже зовсім не тим. Суп потрібно приправити кропом, петрушкою, лавровим листом, перцем горошком і досолити за смаком.
Готується суп з горбуші близько півгодини. Зазначена кількість інгредієнтів вказана на дволітрову каструлю.
покроковий фото рецепт приготування
Складові:
- 4 шматочки горбуші,
- ріпчаста цибуля,
- 1 велика морква,
- 2 картоплини,
- пучок зелені,
- лавровий лист,
- сіль, спеції за смаком.
Процес приготування:
Візьмемо чотири великих шматка горбуші. Якщо риба ціла, чистимо її, нарізаємо на шматки. Голову і хвіст для юшки не беремо, а ось для юшки вони в самий раз.
У каструлю наливаємо воду і разом з рибою ставимо на вогонь.
Як почне закипати, треба зняти пінку і накип. Якщо цього не зробити, бульйон не вийде прозорим і чистим. Даємо рибі поваритися хвилин десять і наситити бульйон, а в цей час підготуємо овочі.
Цибулю чистимо і нарізаємо кубиком. Не обов’язково різати його дрібно, рибні супи вимагають велику нарізку овочів.
Моркву чистимо і ріжемо великими шматочками.
Кладемо цибулю і моркву в суп, трохи підсолюємо. Даємо поваритися ще пару хвилин.
Тепер підготуємо картоплю. Його очищаємо від шкірки і нарізаємо великими скибочками. Відразу ж додаємо картоплю в суп і добре перемішуємо весь вміст.
Варимо суп з рибою і овочами до готовності картоплі. За пару хвилин до кінця варіння кладемо в суп дрібно нарізану зелень, лавровий лист, перець горошком. Якщо потрібно – досолюємо за смаком.
Після виключення даємо рибного блюда трохи настоятися. Подаємо до столу з шматочком бородінського хліба або житніми сухариками.