Куряча печінка смажена
Всі ми знаємо, що куряча печінка це не тільки смачно, але і корисно. У ній міститься цілий набір різноманітних мікроелементів і велику кількість заліза, тому вона показана до вживання, як дорослим, так і дітям.
Сьогодні я хочу поділитися з вами своїм найулюбленішим рецептом смачного і простого страви з курячої печінки.
Куряча печінка смажена
швидкий рецепт з цибулею
Печінка я завжди беру охолоджену, заморожена куряча печінка мені здається не такою вже й смачною. Вона повинна бути блискучою, гладенькою, червоно-коричневого кольору, без будь-яких вкраплень, ні в якому разі не пухкої і мати свіжий солодкуватий запах.
З дитинства у мене був стереотип, що печінка завжди гірчить, і що там, де печінка, завжди повинна бути сметана. Поки одного разу мій чоловік не приготував таке шикарне і в той же час просте блюдо.
Отже, для приготування смаженої курячої печінки нам знадобляться наступні продукти:
Складові:
- куряча печінка (я завжди роблю на раз, не люблю розігріту їжу) – 400 гр.,
- 2 великих головки цибулі,
- 100 гр. вершкового масла,
- рослинна олія,
- сіль,
- перець,
- зелень для прикраси блюда.
Процес приготування:
Підготуємо інгредієнти.
Ріпчасту цибулю чистимо, промиваємо, крупно ріжемо. Розігріваємо сковороду, кладемо в неї вершкове олію і наливаємо трохи рослинного (так вершкове не горітиме). Висипаємо цибулю і смажимо його до того стану, який вам до душі, не забувши посолити і поперчити. Особисто я люблю, щоб цибулька трошки хрустів.
Курячі печінки промиваємо і ріжемо на шматочки (у мене виходить 4 шматочка з однієї).
Потім акуратно дістаємо цибулю, і в тому ж маслі, на тій же сковороді смажимо печінку, попередньо обваляти кожен шматочок у борошні. Печінка повинна лежати в один ряд, солити її ми будемо, коли вона підсмажиться з одного боку, і ми перевернемо її на іншу.
Смажимо на сильному вогні, накривши кришкою приблизно 2 хвилини, перевертаємо, солимо, перчимо. Чекаємо ще хвилинку і, вуаля, наша печіночку готова!
Красиво викладаємо її на цибулю, а зверху посипаємо зеленню. Смажена печінка, приготована за цим рецептом, виходить з хрусткою скоринкою і дивовижно ніжною всередині. На гарнір можна подати товчений картопля, нам же до душі більше молода картопелька з вершковим маслом і кропом. До речі, дане блюдо припало до душі не тільки всім моїм родичам, а й моєму самому маленькому гурману – трирічної доньки, а це ой який ще показник смакоту, адже зазвичай маленькі дітки не люблять печінку.
Приємного вам апетиту і хороших рецептів!