А ви пробували коли-небудь торт з курячої печінки? Якщо немає – багато втратили.
По суті, торт – це споруда з декількох коржів або коржів, між якими розташовується крем або начинка. У нашому випадку коржі, а якщо бути точніше млинці з курячої печінки будуть прошарками або промазани майонезом і ще між шарами розташується дуже смачна овочева начинка.
А для того щоб закусочний торт мав святковий вигляд, можна його прикрасити квітами з овочів і посипати рубаною зеленню.
Печінковий торт закуска
Є кілька правил приготування торта з печінки, одне з найважливіших – дати такий закусці час просочитися, тобто готовий печінковий торт відправляємо в холодильник і бажано на всю ніч. Остиглий і просочений торт-закуска буде набагато смачніше теплих і не просочені млинчиків.
При виборі курячої печінки зверніть увагу на її колір, вона повинна бути коричнево-бордового кольору, без плям (що дуже важливо). Якщо ви купуєте охолоджену печінку, то обов’язково принюхайтесь до неї, у неї не повинно бути неприємного запаху.
Не будемо відкладати процес в довгий ящик, приступимо до приготування торта з курячої печінки з морквяної начинкою.
вам будуть потрібні
Складові:
- Свіжа (або заморожена) куряча печінка – 1 кг,
- Курячі яйця – 2 штуки,
- Молоко – 200 мл,
- Сметана (будь-якої жирності) – 1 стакан,
- Ріпчасту цибулю – 2 штуки,
- Борошно пшеничне – 1,5 склянки,
- Сіль і спеції за смаком,
- Рослинна олія рафінована.
Для приготування овочевої начинки:
- Морква – 6 штук,
- Ріпчасту цибулю – 5 середніх цибулин,
- Майонез – за смаком.
Процес приготування:
Для початку потрібно ретельно промити курячі печінки, бажано робити це в холодній воді. Потім сиру печінку потрібно пропустити через м’ясорубку або використовувати для цього блендер. Очищений ріпчасту цибулю (2 штуки) також пропускаємо через м’ясорубку або ж подрібнюємо в блендері.
В отриману масу додаємо сирі яйця, сметану, молоко, сіль і спеції на ваш смак. Все акуратно перемішуємо і після починаємо додавати попередньо просіяне борошно.
В результаті у вас повинно вийти маса, що нагадує густу сметану.
На вогонь ставимо сковороду, вливши в неї невелику кількість рослинної олії, розігріваємо. Тепер за допомогою ополоника наливаємо на розігріту поверхню сковороди тісто з пташиної печінки (думаю, що можна назвати його тестом), розрівнюємо по всій сковорідці і смажимо з двох сторін до золотистого кольору на середньому вогні. Товщину коржів або млинців ви можете вибрати самі.
Тепер потрібно приготувати овочеву начинку, якої ми будемо перешаровуються печінкові коржі. Для цього потрібно очистити цибулю і моркву. Потім цибулю порізати тонкими півкільцями або ж кубиком, адже це справа смаку, а морквину потрібно натерти на тертці. Підготовлені овочі страхуємо до м’якості на сковорідці в невеликій кількості рослинного масла. Виходячи з ваших перевагу, ви можете до складу начинки додати різноманітні компоненти, такі як мариновані або солоні огірки, обсмажені, солоні або мариновані гриби, сир, смажені кабачки або кружечки баклажана, варені яйця. Підключайте фантазію і збирайте печінковий торт на свій смак.
Коржі з курячої печінки викладаємо на плоске блюдо, кожен корж Промазуємо майонезом і прошаровуються овочевий піджаркою, верхній шар змащуємо майонезом і посипаємо рубаною зеленню або красиво порізаними овочами. Ви можете замінити майонез будь-яким домашнім сметанним соусом з часником, який ви можете приготувати самостійно.
Відправляємо торт з печінки в холодильник мінімум на 5 годин, для того щоб він просочився усіма соками і ароматами і став ще смачніше.
За покрокові фото до рецепту дякуємо Світлану Бурову.
Приємного вам апетиту і хороших рецептів!