Котлети з сиром рецепти
Всім доброго часу доби! У минулому рецепті домашньої ковбаси я хвалилася своєю м’ясорубкою. У цьому буде продовження. Уважно розглядаючи насадки, я знайшла якусь супер дивну насадку з «пімпочкой» посередині. Гугл видав відповідь на моє запитання: це спеціальна насадка, яка видає фарш трубочкою. Ідеальний варіант для котлет з начинкою! Так як частина м’ясного фаршу при приготуванні ковбасок я замінила ліверні, я вирішила пустити залишок м’ясного фаршу в котлети з сиром всередині.
Котлети з сиром всередині
Чоловікові цей варіант соковитих котлет дуже сподобався, хоча зазвичай він просить «хлібні» котлети, дочка особливо оцінила «тісто», яке вийшло завдяки паніровці. Пропоную читачам сайту Хороші рецепти цей докладний покроковий фото рецепт приготування котлет з сирною начинкою.
Порада:
На сайті є інші варіанти сирних котлет: крабові котлети з сиром і зрази з яйцем і сиром. Можна скористатися пошуком в правій колонці сайту.
як приготувати зрази в клярі
- 900 гр. фаршу (м’ясо + сало),
- яйце для фаршу,
- сир твердих сортів,
- зелень (у мене кріп),
- сіль, чорний перець, спеції – за смаком,
- борошно і панірувальні сухарі,
- соняшникова олія без запаху для смаження.
часник,
2 яйця для панірування,
Це фото насадки для м’ясорубки, з якої зручно готувати котлети з начинкою або зрази.
Додаємо у фарш сіль, перець, спеції за смаком, вбиваємо сире яйце, ретельно перемішуємо.
Для начинки сир натираємо на крупній тертці, додаємо в нього різаний кріп, чорний перець і часник, пропущений через прес.
Два яйця розбиваємо в глибоку миску, додаємо пару столових ложок води, спеції за смаком, акуратно перемішуємо їх віночком.
Тепер пропускаємо невелику порцію фаршу через м’ясорубку зі спеціальною насадкою.
Формується ось така трубочка, як на фото. Заповнюємо її сиром, формуючи котлетку.
Наші напівфабрикати готові. Розпалює сковорідку і наливаємо в неї велика кількість масла. Можна смажити дані котлети у фритюрниці, ми поки цього приладу не маємо.
Поки масло нагрівається, обвалюють наші котлети в борошні.
Потім в яйці, а потім у панірувальних сухарях. Я роблю паніровці два рази (тобто ще раз обвалюють спочатку в яйці, потім знову в сухарях).
Смажимо на сильному вогні наші котлети з начинкою з сиру до появи злегка золотистого кольору.
Потім робимо вогонь трохи менше, накриває сковорідку кришкою, і доводимо котлети до готовності. Виходять дуже смачні соковиті котлети з золотистою хрусткою скоринкою. У ці зрази можна так само додати шматочок вершкового масла, що я обов’язково зроблю наступного разу.
Смачного!
Котлети з сиром всередині: рецепт і фото Катерини Апатоновой.
Рецепт № 2
У моїй родині кілька чоловіків, які люблять смачно поїсти. Чоловіки, як відомо, примхливі створення, які вважають за краще більше м’ясну їжу. Мої, до того ж, хочуть бачити на столі різноманітність, а з усіх страв віддають перевагу котлет.
У мене є багато різних рецептів котлет, і я не перестаю експериментувати. Роблю котлети з курячого м’яса, зі свинини, з баранини, з яловичини. А чого варті м’ясні котлети з додаванням вівсяних пластівців! Про них був один з недавніх випусків на сайті.
Нещодавно я вирішила приготувати незвичайні котлети з змішаного фаршу. Те, що у мене вийшло, просто котлетами не назвеш. Мій чоловік визнав їх шедевром і тепер вимагає, щоб такі котлети з’являлися частіше на столі. У кістлявий окорок я крім шматочків розмоченого в молоці хліба додала сирі овочі: капусту, моркву і цибулю. Приготувала котлети в духовці і в завершенні посипала їх сиром. Тепер це одне з моїх коронних страв. А я і не заперечую, мені приносить задоволення дивитися, як поглинаються мої смачні і соковиті котлети з сиром.
Котлети з сиром в духовці
Часу на їх приготування я витрачаю не більше ніж, якби смажила звичайні. І на вигляд вони виглядають не буденно, такі котлети не соромно і на святковий стіл поставити, щоб гостей здивувати.
Коли одного разу гості скуштували ці котлети, то довелося терміново видати всім рецепт і докладно розповісти, як приготувати їх правильно. Більш того, коли був у відповідь гостьовий візит, мені приємно було побачити на столі приготовлені за моїм рецептом запечені котлети з сиром. Тепер хочу і тут поділитися рецептом приготування котлет з фаршу з капустою, запечених з сиром.
Складові:
- Свинина (м’якоть) – 800 грам;
- М’ясо куряче – 400 грам;
- Ріпчасту цибулю – 2 головки;
- Капуста – 100 г;
- М’якуш хліба – 2 скибочки;
- Молоко або вода – 1 стакан;
- Яйце – 2 штуки;
- Сметана – 1 столова ложка;
- Сіль за смаком;
- Перець чорний мелений – за смаком;
- Спеції для фаршу – за бажанням;
- Сир твердий – 200 грам.
Процес приготування:
Беремося готувати фарш для котлет. М’ясо, свинину і курятину, промиваємо, філе нарізаємо шматочками.
Ще потрібно розмочити в молоці хлібний м’якуш. Для цього кладемо його в підходящий посуд, і заливаємо молоком, щоб хліб покрився повністю. Можна, звичайно, залити і водою, але з молоком смак буде більш ніжним.
Чистимо моркву, обполіскувати її проточною водою і крупно ріжемо. Білокачанну капусту крупно ріжемо. Хоч мої чоловіки і люблять котлети, але до цибулі вони ставляться прохолодно. А які ж котлети без цибулі? Без нього не буде ні смаку, ні запаху. Ось я і знайшла вихід, пропускаючи цибулю теж через м’ясорубку, чи не ріжу його ножем. Таким чином, він присутній в фарші, а шматочків немає.
Всі інгредієнти для котлет подрібнюємо за допомогою м’ясорубки. У мене вона електрична, так що процес подрібнення дуже швидкий. Якщо ж у вас є кухонний комбайн, то він теж прекрасно підійде, головне, щоб фарш вийшов однорідним. Тепер можна виймати з молока розмокший м’якуш, і трохи його віджати, не сильно, нехай в фарш потрапить трохи молока. Пропустити також через м’ясорубку.
Якщо у вас приготований заздалегідь заморожений фарш, то його потрібно просто розморозити.
Далі потрібно в фарш для котлет з капустою і морквою потрібно додати яйця, сметану, сіль, перець і спеції. Добре вимішати його, щоб вийшла однорідна маса. Можна кілька разів відбити готовий фарш, вийнявши його з миски і кинувши назад. Ця процедура пом’якшує фарш і в той же час дозволяє котлет тримати форму. Формуємо котлети, надавши їм розмір і форму, яка вас влаштує. Я люблю, котлети довгастої форми, хтось любить, щоб вони були великі і круглі.
Беремо деко, на якому будемо готувати запечені котлети під сиром. Бажано, щоб він був з високим бортиком, змащуємо його соняшниковою олією, викладаємо наші котлети, доливаємо трохи окропу і ставимо в прогріту духовку. Випікаємо котлети в духовці при температурі 180 градусів приблизно 30 хвилин.
Тим часом трьом сир на середній терці.
В середині і в кінці приготування котлети потрібно полити соком, що виділився при випіканні.
На завершення приготування котлетки рясно посипати тертим сиром. Котлети тримаємо ще трохи в духовці, поки сир не розтане і не утворює розплавлену корочку. Підрум’янювати сильно не потрібно, щоб котлети не пересушити.
Наші смачні котлети готові. Можна виймати їх з духовки і запрошувати свою сім’ю за стіл. Але, я думаю, вони і самі прийдуть, без запрошення, так як аромат цих котлет досить швидко розлітається по всьому будинку.
Смак у цих котлет просто приголомшливий. І рецепт, як бачите, простий. Навіть трохи простіше, ніж, якщо смажити котлети на сковорідці. Тут не потрібно стояти біля плити, додавати соняшникову олію, перевертати їх кілька разів до готовності теж не потрібно. Зробили фарш, сформували котлети – і в духовку. Приготовані за цим рецептом котлети набагато корисніше, ніж ті, які були посмажені на сковорідці. Адже готувалися вони у власному соку і за смаком будуть м’якше і ніжніше. Приємним бонусом буде корочка з розплавленого сиру. На гарнір можна зварити гречку або картопляне пюре – все буде доречно. Раджу приготувати котлети, запечені з сиром і влаштувати свято собі та своїм близьким.
Приємного вам апетиту і хороших рецептів бажає Анюта!