Смажені печериці з цибулею і сметаною в мультиварці або на сковороді



Рецепт від Аленкі87.

Смажені печериці в сметані з цибулею і морквою виходять дуже ніжними, з м’яким вершковим смаком. Завдяки правильній технології приготування печериць, гриби зберігають свій аромат. Саме тому грибну підливу по достоїнству оцінять і домочадці, і запрошені гості, в загальному все, у кого буде можливість спробувати смак страви.

Печериці можна посмажити на сковороді або ж у мультиварці.

Для того щоб приготувати тушковані печериці в мультиварці «Ніженка» потрібно купити в магазині:

складові

  • 0,5 кг свіжих грибів;
  • 250 г жирної сметани або 250 мл вершків;
  • цибуля;
  • 1 натерта морква;
  • щіпка чорного перцю або приправи;
  • 1 ст. л. борошна;
  • сіль.

Як приготувати шампіньйони смажені в сметані

Печериці слід ретельно вимити, а потім розрізати на поперечні часточки, товщина яких не повинна перевищувати 1 сантиметра. Потім в мультиварку потрібно налити трохи соняшникової олії і викласти туди гриби. У пристрої вибирається режим «Гасіння». Якщо він не передбачений заводськими настройками, підійде для приготування грибів програма «Томление», «Випічка», «Запіканка». Час таймера – 20 хвилин.

печериці

Гасити гриби необхідно з відкритою кришкою. Кухонну помічницю не потрібно закривати, щоб не перетримати печериці. Якщо вони будуть готуватися довго, то втратять свій смак і форму. І як бонус, відкрита кришка дозволяє аромату поширюватися по кухні, від цього апетит розіграється у кожного члена сім’ї.

Поки готуються печериці, на тертці потрібно подрібнити морква.

Моркву і цибулю

Не всі люблять цей овоч в підливі. Але саме з морквою вона виходить і смачною, і насиченою, і корисною, і яскравіше. Далі потрібно підготовлену, очищену цибулину розрізати на дрібні шматочки. Піджарку викладають в мультиварку через 20 хвилин. Як тільки овочі стануть м’якими, до них додають сметану. Кришку пристрою можна тепер закрити.

тушковані гриби

Далі необхідно встановити новий час приготування. Продовжити гасіння потрібно ще на 15 хвилин. За цей час в підливу додають борошно, щоб сметана загусла. Обов’язково блюдо підсолюють, приправляють чорним перцем або улюбленими спеціями.

Печериці в сметані

Таким чином, вже після 35 хвилин гасіння буде приготовлена ​​дуже ароматна і приємна на смак підлива «Ніженка». Подавати печериці краще з пюре або відвареною картоплею. Непогано поєднуються ці гриби з макаронними виробами і рисом. Смачного!